BAŞVURU KAYIT LİSTESİ KAYIT İPTAL



Turnuva son başvuru tarihi sona ermiştir!..

 KAYITLAR 
100 / 101


Prestige Mall Hoşgeldin Yeni Yıl Satranç Turnuvası KAYIT LİSTESİ

 AD  SOYAD  UKD   ELO   KATEGORİ 
 MEHMET EREN  FİNCAN 1000  
 AYŞENAZ  ALTUNTAŞ 1034  
 KAYRA  KORKMAZ  
 MEHMET BALKAN  PEÇEN  
 URAS  AKGÜL 1412  
 AHMET BURAK  TAYLAN 1124  
 ARDA TUNA  KARACAN 1703  
 ASYA  ERDEM  
 AHMET  ÜLKÜ 1439  
 BARTU  ARI 1462 1262  
 MUSTAFA ALİ  UTLU 1491 1168  
 ARAS  LAÇİN 1436  
 YAĞMUR  SAN 1016  
 DORUK  KAYABAŞI  
 POYRAZ  POLAT 1067  
 AHMET FURKAN  ÖZCAN 1032  
 BEKİR EMRAH  ÖZDİNÇ 1277  
 DENİZ EGE  ARSLANTÜRK  
 ONUR  KOÇALI  
 ÖMER BATU  OKUTAN 1337  
 EMİR SARP  OKUTAN 1066  
 KUTSAL KUZEY  KARA 1415  
 AHMET EKREM  AYDIN 1226  
 EMRE  MİRZA 1391  
 ÇINAR  DAĞDELEN 1033  
 KEREM NEJAT  KAYA  
 AYŞE MİNA  KILIÇ  
 EREN  BAYDEDE  
 ZURI  ESMAIL  
 EMRE  KEÇECİ  
 EMRE  KEÇECİ  
 HELİN  POLAT  
 ŞERVAN  POLAT  
 ŞERVAN  POLAT  
 TAHA  GÖKCÜL  
 EMİR RÜZGAR  ÇOLAK 1024  
 GÜNGÖR BERKAY  AKKAN 1052  
 HASAN TÂLHA  AKKAN  
 KAMİL BURAK  ÖZKAN 1126  
 MERT  ÖZDEMİR 1133  
 MEHMET TÜRKER  ÇUHACI 1063  
 METE  AŞULA  
 MERT  AŞULA  
 ÖMER KAAN  GÜLER  
 SARP  AKÇA 1033  
 YİĞİT TURGAY  ULUDAĞ  
 YASİN SEMİH  ATMACA  
 ZEYNEP ECE  ÇUHACI  
 PELİN  ÖZDEDE  
 MİRA MASAL  PİLAVCI  
 RÜZGAR  ÇAĞLAYAN  
 İSMAİL ÖMER  GÖKÇEK  
 BUSE  BOLAT  
 ARZU  ISASOY  
 KEREM  YILMAZ 1009  
 ÖZBEK ÖMER  ÖREN 1161  
 AYŞE ASEL  KÜRKÇÜ 1010  
 ALİ ARAS  ER 1014  
 OZAN  ERKUL 1015  
 AYKUT  TAŞKIN 1240  
 ARIN KAAN  AKBAŞ 1505 1306  
 MEHMET DENİZ  KAPLICA 1126  
 MİRHAN ENES  GÜLTEKİN  
 İSMAİL ÇAĞIL  KAVLAK 1267  
 TUNA  IŞIK 1585 1299  
 DORUK  TUNÇEL 1302  
 ÖMER FARUK  BOZKURT 1036  
 CAN  EFETAŞKIN 1487  
 CAN  EFETAŞKIN 1487  
 DOĞU  GÜRBÜZER  
 FURKAN ENES  ÖZGÜL 1451 1263  
 ATA  ÖZSÖĞÜT 1417  
 KEREM  BARIŞ 1272  
 SELİM  GÖZÜKIZIL 1051  
 DİLAN  NANÇIN  
 MEHMET FURKAN  TÜTÜNCÜ 1163  
 DORUK  DEMİR 1385 1256  
 AHMET FURKAN  İSHAKOĞLU 1236  
 ÖMER  KASKAN 1354  
 ÖMER  ALICI 1068  
 RÜZGAR  DEMİR  
 İRFAN KEREM  PULLUKÇU 1442  
 RÜZGAR ENES  ŞEN 1045  
 ALİ CİHANGİR  AKAY  
 BORA  İPEK 1198  
 DENİZ  DÜNDAR  
 DEREN  HÜRYILMAZ 1182  
 HALİME ERVA  KURTOĞLU 1252  
 ARAS  BACIOĞLU  
 DENİZ ULAŞ  YILDIRIM 1195  
 ELA  CEBECİOĞLU 1274  
 OSMAN ENES  AKIN 1450  
 BORA GÜNEY  KOKUM 1441  
 EREN  GÜLŞEN  
 KEREM KUZEY  KOCATÜRK 1189  
 ÖMER  AKKARA 1545  
 ÇINAR  ÖZER 1060  
 ENES NADİR  ÖZTÜRK 1013  
 ENES  KAYAALP 1435  
 KUZEY  TUFAN 1370  
 ARUZ  ISASOY