BAŞVURU KAYIT LİSTESİ KAYIT İPTAL



Turnuva son başvuru tarihi sona ermiştir!..

 KAYITLAR 
180 / 192


Rings AVM & Borhan ChessMaster 14. Satranç Turnuvası KAYIT LİSTESİ

 AD  SOYAD  UKD   ELO   KATEGORİ 
 MERT EREN  YILDIZLI 1271  
 ALİ  GÖKSER  
 TAHA EMİR  ÇALIKOĞLU 1000  
 URAS KAĞAN  UZUNER  
 ALİ ÇAĞAN  AŞKAR 1129  
 METE  ÇAKIR  
 ÖZGÜR TOPRAK  KURT 1386  
 MERT  ANGIN 1068  
 MERT  ERTAPAN  
 JAN ARMAN  TOPTANCI 1142  
 ALEKSAN  YEŞİLÇİMEN  
 OĞUZ  BOZ  
 AZRA ELİF  TÜRKER  
 UTKU  ÖZDEMİR  
 AHMET EYMEN  BİNGÜL  
 ARDA  DİNDAR  
 YAĞIZ ASLAN  PALA  
 KUZEY ALP  YILDIZ 1080  
 MUHAMMED İKBAL  SAĞLAM 1067  
 HALİL İBRAHİM  YALÇIN 1160  
 ARA DOĞU  ABRAHAMOĞLU  
 METİN  AYDİK 1189  
 YİĞİTCEM  DEMİRBİLEK 1028  
 ALİ  KARAAĞAOĞLU  
 EDİZ  TUNÇ  
 MELİH ARDA  POLAT 1159  
 YAĞIZ  ÖNER 1004  
 SİNA METE  URUN 1625 1382  
 EYÜP EFE  AKKOYUN  
 HAKAN  BEDEL  
 ELİF  SÖNMEZ  
 DENNİS LEO  THOMAS 1049  
 TUĞRUL  TÜREL 1323 1034  
 TUĞÇE  TÜREL 1116  
 BARAN  ARSLAN 1175  
 ELA  ABA  
 EMİR  ABA  
 CAN RÜZGAR  BÜRKAN  
 ÇELİK  ÖZDEMİR 1053  
 YUSUF  ÇALIŞKAN  
 ARAS  AÇIKKOL 1300  
 SEYDİ ÖMER  KAYAR 1311  
 EGEMEN  DÖNMEZ  
 MURAT BERKE  ÇİÇEK  
 DİRENÇ  UYANIK 1443  
 CAN  EFETAŞKIN 1449  
 KUTAY  ULUKAN 1499  
 BERRA  ÜNVER  
 AHMET ARMAN  DERECİ  
 EFE MİKAİL MUHAMMET  GÜMÜŞ  
 RABİA  YÜKSEKTEPE  
 YİĞİT  CENGİZ  
 MUHAMMED YAĞIZ  İÇLEK  
 EYMEN  BOLAT  
 KEREM ŞENER  VAROL  
 EGE  OĞUZAY  
 HÜSEYİN GÖKALP  TERAZİ  
 BORA  KAYHAN  
 CANSEL NUR  ERDEM 1012  
 ALİ OSMAN  ERDEM 1038  
 HASAN  ERDEM 1008  
 YUSUFCAN  ŞENEL 1091  
 EFE  KORAL 1106  
 KEREM ALTAN  ÇALIKOĞLU 1174  
 İNCİ  SERTTAŞ  
 ÖMER DORUK  GÜNERİ 1003  
 METEHAN  ZAİMOĞLU 1055  
 GÜNEŞ  GÜÇER 1247  
 SELİM  KÖNÜMAN 1204  
 SELİM  ÖZDEMİR  
 ÖMER YUSUF  TONGARLAK 1291  
 TARIK FURKAN  TONGARLAK 1090  
 DORUK  ARABACI 1117  
 ALİNDA BELİS  TEMEL  
 EMİN KEREM  UYAR  
 ZEYNEP  KARA 1078  
 ZAFER DENİZ  BÜYÜKAVCI 1055  
 DORUK ERSİN  AYDIN 1028  
 RÜZGAR  ATICI 1112  
 KAAN  YOLLU  
 AHMET ÇINAR  EROĞLU 1462  
 FURKAN  YENER  
 IŞIL  ÖZYİĞİT 1343  
 ORKUN  TEK 1043  
 MEHMET FATİH  KEÇECİ 1206  
 DURU  KAYAR 1081  
 MUHAMMED YUSUF  GÜRBEDEN 1200  
 AHMET FURKAN  AKKOYUN  
 URAS  GENÇ 1135  
 MEHMET EMİR  AYRAN  
 YUNUS EMRE  BİNGÜL 1471  
 KEREM  CUMBUL 1072  
 EREN  ÖZLER 1110  
 DAĞHAN BORA  OKUDUCU 1064  
 YAĞMUR GÜLDAL  OKUDUCU 1057  
 TUNA  YEGEN 1137  
 AYLİN  KURTUL 1138  
 ENİS  ALPARSLAN 1230  
 KADİR METE  SERTBAŞ  
 ALPER TOLGA  ALSAÇ 1505  
 EDİZ  GÜNEŞ 1560  
 SARE  SELAMET 1000  
 AZRA  KAYA 1122  
 DERİN  OVACIKLI  
 UZAY EDİZ  SARUHAN  
 MUSTAFA ALİ  UTLU 1491 1168  
 ARDA  KADAİFÇİ 1225  
 EREN HÜSEYİN  BÜYÜK SÜNETÇİ 1236  
 DEMİR  ASLAN  
 ONUR  KAZANCI 1111  
 MACİT KEREM  GÜNBEY 1121  
 MACİT KEREM  GÜNBEY 1121  
 HATİCE HÜMEYRA  ÖLÇER  
 ARDA TUNA  KARACAN 1703  
 KÜRŞAD HAZAR  TERCAN  
 BERK  ALİOĞLU 1235  
 EFE  KARAKUYU 1146  
 ÖMER YAVUZ  KÖKSAL  
 ZEHRA  KARATEPE  
 KAAN  ÖZDEMİR  
 HAKAN  ÖZDEMİR  
 ERTAN  ÖZDEMİR 1113  
 TİMUR  KAYA 1235 1195  
 YAĞMUR  GÖRÜCÜ 1493 1209  
 BEKİR EMRAH  ÖZDİNÇ 1277  
 MEHMET KIVANÇ  DEMİR 1270  
 OSMAN ENES  AKIN 1426  
 ELA  CEBECİOĞLU 1255  
 FURKAN ENES  ÖZGÜL 1465 1263  
 HAMZA  YILMAZ  
 MEHMET TUNA  ARSLANTEPE  
 CUMALİ EREN  TAŞ 1505  
 ÖMER EYMEN  ÖZTÜRK  
 YUSUF EYMEN  AL  
 FURKAN  YILMAZ  
 FURKAN  KELEŞ  
 METE DENİZ  YILDIRIM 1030  
 ÖMER KUZEY  ŞEREMET  
 UGHUR  SADIGOV  
 DOĞU  AKAR  
 MUAMMER  YILMAZ  
 ÖMER AHMET  POLAT  
 İLKAN  ÇALIŞKAN 1122  
 MERT  YENMEZ  
 ARDA  SÖZAT 1736 1520  
 YİĞİT  ARSLAN  
 KAAN  ÜNÜVAR 1367  
 YUSUF NECMİ  ÇAKIR 1144  
 NAZLI  BAYRAKTAR  
 ALİ  BAKANOĞLU 1212  
 GÖKER  YILMAZ 1056  
 EGE  YILMAZ 1259  
 ELA  SÖBÜ  
 ALİ KAAN  AKAN  
 UTKU  KAYA 1025  
 AZRA TANEM  GÜN  
 YUSUF EREN  GÜN  
 EFE  YILMAZ  
 ELİF  BIÇAKLIOĞLU  
 İBRAHİM ERAY  KÖSE 1028  
 ARDA  KAYMAK  
 BERKİN  SAVAŞAN 1115  
 EMİR ERDEM  TAŞCI  
 KEREM  KADI 1001  
 YİĞİT  CEBECİ 1067  
 FIRAT  KAHRAMAN  
 CEYLİN  KALDIRIMCI 1461  
 EMİR UTKU  ÖZTÜRK 1000  
 BEREN  BORHAN 1083  
 EFE NUH  EFE  
 EYMEN YİĞİT  TAKIR 1468  
 DENİZ VACLAV  KAÇMAZ  
 ÖZGÜR DENİZ  SERTTAŞ 1102  
 YİĞİT  YENMEZ  
 SELİM  ŞENYÜZ  
 UTKU  ERDAL 1189  
 MELİK TOPRAK  TEMEL  
 ALİ  ÇALIŞICI 1089  
 ARDA MERT  SARI 1237  
 AZRA  SARI  
 DORA  GÜNDÜZ  
 METE BARAN  BARANSEL 1076  
 EGE CAN  DÜZGÜN 1177  
 BARAN  MÜSLÜM 1010  
 URAS  PEHLİVAN 1107  
 BURAK  MÜSLÜM  
 KERİM ALİ  ERDOĞAN  
 ESLEM  KARATEPE  
 DENİZ CAN  GEDİK 1298  
 URAS  GÜLERYÜZ  
 EMİR MERT  İÇOĞLU 1075  
 DEFNE  ÇOLAK