BAŞVURU KAYIT LİSTESİ KAYIT İPTAL



Turnuva son başvuru tarihi sona ermiştir!..

 KAYITLAR 
200 / 129


Torium AVM - BESEM 10 Kasım Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası KAYIT LİSTESİ

 AD  SOYAD  UKD   ELO   KATEGORİ 
 İBRAHİM  KIZIL 1309 1176  
 SARP BERKE  KEKE 1199  
 SEDAT  ÖZYİĞİT 1486  
 BEHÇET ANDAÇ  AKÇAKAYALI 1327  
 CEM  HACI 1169 1202  
 MEHMET FATİH  MERCAN  
 SALİH  ATMACA 1155  
 SALİHCAN  AKTI 1283  
 KAAN BARIŞ  KAHRAMAN 1416 1312  
 İBRAHİM KAYA  ÜNVER 1457  
 CEYHUN  ÇÜNER 1605 1430  
 ADA SU  YILMAZ  
 BERKAY  GÖKÇETİN  
 HAKAN ERTUĞ  SEZGİN 1150  
 MUSTAFA HADİ  DOĞAN  
 FURKAN  EL  
 MESUT  TOKGÖZ 1530  
 ÖZKAL  SÖNMEZ 1135  
 İSMAİL ANIL  BOSTANCI  
 HUDOSHUKUR  NIYAZMETOV 1943 1187  
 ÇINAR  ÖZER  
 KEREM  DEMİR  
 ENES NADİR  ÖZTÜRK  
 BURAK  YENİLLİ 1173  
 ÜMİT  BAKIR 1377  
 MELİKE  SOLAK  
 GÜLAY ZEYNEP  ERGİN  
 LİVANUR  BAYBOSTAN  
 MURAT ENES  TACOĞLU  
 BELİNAY ERVA  TACOĞLU  
 MUHAMMED ÖMER  DİCLE  
 RÜZGAR  KARA  
 SERHAT  UYAR 1054  
 EMİR  KESER  
 UMUT  ODABAŞI 1128  
 MERT  BİLMİŞ 1323  
 RENAS ARDA MİRALPER  TEKER 1322  
 BARIŞ  YAVUZ 1329 1303  
 AHMET BEYAZIT  EMİLLİ  
 ÇAĞAN DENİZ  KALE  
 MEHMET ALİ  PARTO 1463 1423  
 UTKU  KAYA 1025  
 YİĞİT  IŞIK 1092  
 MEHMET  KORKMAZ 1120  
 CELALETTİN  ERSÖZ 1434 1284  
 MEHMET  ÖZMEN 1402  
 ÖYKÜ DURU  US  
 KAAN  GÜLER  
 ÖZGÜR  ALTAY  
 MUHAMMET ALİ  YURTSEVEN 1523  
 ORÇUN  HATİPOĞLU  
 ÖMER  AKKARA 1495 1380  
 AHMET KADRİ  AKKARA 1181 1004  
 AYŞE  TOPKAYA  
 BURAK  ÖNAL  
 ÖMER FARUK  ÇİÇEK  
 GÜLER AZRA  BURSA 1083  
 MUHAMMET  KAYA 1617  
 ALİ AYBARS  ACAR  
 YAKUP KUZEY  KÖSEOĞLU  
 BAHAR  ÖZKOCA  
 BERA  ÇAKAR  
 BERKE  KUŞOĞLU  
 TOPRAK EKİN  KAPAR  
 ARAS  DEMİR  
 EMEK  YİĞİTBAŞ  
 YUSUF EMİR  ÖZEL  
 BERA  GÖK 1003  
 UMUT  KATIRCI 1324  
 MUHAMMET  MADEN  
 YUSUF BİLAL  FİDAN  
 YUSUF REMZİ  TUĞLA  
 ASUDE  KUY  
 TUNA  ARSLAN 1274  
 EMİN  KHELİFA 1359  
 EMİN  KHELİFA 1359  
 EMRE  ÖKSÜZ  
 KEREM BULUT  OFLAZ  
 OĞUZHAN  YAVUZKILIÇ 1398  
 CAN  KARA  
 HALİS  ALTIN 1612 1541  
 DORUK  HAZOĞLU  
 NEHİR  POLAT  
 ARDA  KARAKÖSE  
 ÇINAR  DEMİRÇELİK  
 DAMLA  ÖZBAY  
 DURU DENİZ  ÇAKTU  
 EMİR BÜNYAMİN  BARAN 1059  
 KUZEY  SARIAL  
 MİRHAT  POLAT  
 TOPRAK MİR  DEMİR  
 MUSTAFA GÖKTUĞ  ÖZER  
 MERVAN DILŞAD  POLAT 1000  
 LETİF  POLAT 1513  
 ADEN  BALCI  
 FIRAT  CEMALOĞLU 1190 1127  
 MEHMET  BİKE 1488 1447  
 UĞUR  ŞEN 1693 1628  
 MAHMUT SAMİ  AKTAŞ  
 CANTÜRK  KAMÇILI  
 ENES  KUY  
 EMİRHAN  MICIK  
 MEHMET MELİH  ÖNEŞ 1193  
 BARIŞ  ŞEN  
 ALPEREN  EREN  
 DİLANAZ  ÖZKADAM  
 KEREM EGE  ÖZKADAM  
 SİNAN  SEFİK 1524  
 KUTAY  SALMAN 1006  
 CİHAT  ERKAN 1547 1459  
 FURKAN  ŞENER 1236  
 EMİN ÖNDER  ÜNEY  
 EFEHAN  BİLGİÇ  
 UMUT  AYDEMİR 1251 1262  
 CEMAL  KARAGÜNLÜ 1308 1309  
 ERTAN  COŞKUNALP 1018  
 UTKU ANIL  ŞİRİN 1301 1221  
 TUNA ARDA  YİĞİT 1350  
 ECE  İLTER  
 YUSUF  ÇETİNKAYA  
 FATMA ZEHRA  ÇENGEL  
 YAŞAR OLCAY  TAKTAK 1391 1380  
 MUHAMMED  ÇELİK  
 ASYA  ÖZ  
 NEHİR  DEMİRTAŞ 1177  
 ATA POYRAZ  YILDIRIM 1026  
 ÖMER BATU  YILDIRIM  
 TUĞÇE  CİNO 1000  
 AKİF  CİNO 1012