BAŞVURU KAYIT LİSTESİ KAYIT İPTAL



Turnuva son başvuru tarihi sona ermiştir!..

 KAYITLAR 
400 / 225


29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası KAYIT LİSTESİ

 AD  SOYAD  UKD   ELO   KATEGORİ 
 DENİZ KARAN  SAVAŞ 1096  
 YASİN EMİR  SUKES 1178  
 DORUK  UNER 1073 1150  
 MERCAN  IŞIK  
 DORUK  GÜNTAŞ 1091  
 BATUHAN  ARSLAN  
 ATEŞ  BAŞGÖYNÜK  
 BORA  SAĞLAM  
 BARAN  ARSLAN 1174  
 MERT  ÖZMEN  
 DORUK  MEREY  
 ARAS  AÇIKKOL 1235  
 DİRENÇ  UYANIK 1443  
 ALİ OSMAN  BORAN 1176  
 BERİRE  BORAN  
 URAS  GENÇ 1135  
 ARDA  TUFAN 1463 1264  
 RÜZGAR  YILDIRIM  
 GÖKER  YILMAZ 1013  
 ÖMER FARUK  ASLAN 1479  
 AYLİN  KURTUL 1092  
 MERİÇ CAN  TALUM  
 MUSTAFA EREN  KALYONCUOĞLU 1247  
 ZAFER DENİZ  BÜYÜKAVCI 1029  
 İSMET KEREM  ŞAHİN  
 YAVUZ KAĞAN  ÇİÇEK 1424  
 ALP  GÜNAY 1110  
 FURKAN  ŞAHİN 1072  
 ATA BERAT  YAŞAR  
 ONUR  İMRE  
 BORA  MOLDUR 1098  
 HAKAN  ALDANMAZ 1022  
 SUDEN  GÜL 1048  
 BARAN ÇAĞIN  DEMİRCİ 1351  
 ALİ  BEKTAŞ 1005  
 DENİZ  DALGIÇ 1155  
 POYRAZ EMİR  HEKİM 1314  
 DORUK  TORAMAN 1253  
 KUZEY  ESKİKÖY  
 EGE  KOCAKUŞAK  
 HASAN SEFA  TURAN  
 CAN  ŞEKER  
 EGEMEN OĞUZ  MUSLU  
 BURAK  HACIHASANOĞLU  
 ELA ECRİN  KAVİLCİOĞLU 1069  
 ELA ECRİN  KAVİLCİOĞLU 1069  
 EMİR  GÜNAY  
 BERKE  DEMİR 1000  
 EYMEN KEREM  KARACA  
 SEMİH  AYVACI  
 YAĞIZ EFE  KUYUCU  
 BERRAK  BOSTANCI  
 TUĞRUL  TÜREL 1302  
 SENİH  ÇELİK 1184  
 TUĞÇE  TÜREL 1101  
 ERAY  DİLMEN 1213  
 EGE YİĞİT  KARAKAŞ  
 MUSTAFA CEM  ŞİŞİK 1359 1167  
 BERKİN  SAVAŞAN 1115  
 YİĞİT EFE  DURAN 1370  
 UĞUR ÖMER  AKARSU 1278  
 KEREM  YILMAN 1100  
 DORUK  KARABACAK 1246  
 SEYDİ ÖMER  KAYAR 1251  
 MEHMET EFE  ÖZTÜRK  
 IŞIL  ÖZYİĞİT 1343 1192  
 DORUK  ARABACI 1137  
 EZGİ AYTEN  KARABİBER 1054  
 ELİSA  SUBAŞI  
 EDİZ  GÜNEŞ 1554  
 ALİ  COŞKUN  
 URAS  PEHLİVAN  
 EMİNE  BAYDİLLİ  
 CEYLİN  BAYDİLLİ  
 ALİ  TUNALI 1349 1136  
 ÖMER  TUNALI 1279 1175  
 ALİ ATİLLA  ÖPÇÜN 1330  
 TUNA  BULUK  
 DEMİR  ÇOLAK 1630 1426  
 AHMET KAAN  VURAL 1388  
 AHMET KAAN  VURAL 1388  
 SELİM  KÖNÜMAN 1215  
 AZRA  KAYA 1141  
 ASYA  DURU  
 EMİR SİRAÇ  DURU  
 TUNA  UYSAL 1010  
 GÖKÇE  ÖZGÜR  
 MUSTAFA MERT  AYDIN 1124  
 İDİL  SAYANOĞLU  
 BERİL  SAYANOĞLU  
 DOĞA ECRİN  ALKAS  
 YAĞMUR  AKYÜREK  
 HARUN ÜMEYR  BAŞAR 1039  
 HÜSEYİN ALİ  DOSTDOĞRU  
 BEDİRHAN  BEKRİ 1490  
 EMİR  AYDIN  
 EMİR KARACA  URAK 1115  
 TUNA  YEGEN 1137  
 KUZEY  ÇETİNKAYA 1317  
 MEHMET AKİF  DOĞRU 1329 1254  
 İBRAHİM AHMET  DOĞRU 1438 1060  
 ALİNDA BELİS  TEMEL  
 ZEYNEP  DOĞRU  
 EYMEN EFE  ÖZDAMAR 1113  
 BUĞLEM NUR  DEMİR  
 EGE SERHAN  YILDIZ 1218  
 BEDRİYE ZEYNEP  EFEOĞLU  
 EFEKAN  ERDEM 1036  
 KAĞAN  YILMAZ  
 UĞURCAN  TOSUN 1233  
 EMİRHAN  TOSUN 1141  
 DORUK  SÖĞÜT  
 EGE  SÖĞÜT 1125  
 ARDA  SEVİNDİ 1023  
 EREN  POLAT  
 YUSUF CAN  AYTAR  
 EREN  SÖĞÜT  
 TOPRAK ARAS  KARABAY 1248  
 TOPRAK ARAS  KARABAY 1248  
 KEMAL TUNA  KARABAY 1000  
 BADE NUR  AVCI  
 MERT ALİ  HILDIR 1355  
 MUHARREM  ÇİFTÇİ 1138  
 MEHMET EMİN  ÇİFTÇİ  
 YUSUF ENES  KILINÇ  
 YASER  BABUR  
 EMİR BÜNYAMİN  BARAN 1059  
 ARDA TUNA  KARACAN 1731  
 ERTAN  ÖZDEMİR 1065  
 TIMUR  TULEGENOV  
 İBRAHİM ERAY  KÖSE 1028  
 ALPEREN HAMZA  AYAN  
 EGE CAN  DÜZGÜN 1158  
 ALİ BORAN  GÜNEY  
 ZEYNEP  KARA 1081  
 DİLA  ÇİÇEK  
 AYAZ  ZEYREK 1038  
 DEMİR  ASLAN  
 ENES METE  HATIL  
 MİRAY ELİF  KESKİNTAŞ  
 GÖKDENİZ  AKYAZI  
 MARGARETE DENİZ  KILIÇ 1124  
 JOSEF CEM  KILIÇ 1000  
 ARDA  SÖZAT 1709 1503  
 BEREN  SÖZAT 1360  
 MURAT BERKE  ÇİÇEK  
 SARE  SELAMET 1038  
 YUSUF ALİ  KILINÇASLAN  
 ERDEM CAHİT  KARATAŞ 1513  
 DENİZ  KARASAKAL 1617 1406  
 YİĞİT EMRE  YILMAZ 1718 1518  
 ALTAN  KAYA 1438 1214  
 MEHMET FATİH  KURTBOĞAN  
 UTKU  ÖZDEMİR  
 ALPER TOLGA  ALSAÇ 1505 1161  
 FURKAN  KELEŞ  
 ARYA  AYDOĞAN 1401  
 YİĞİTCEM  DEMİRBİLEK 1028 Yok  
 DORUK ERSİN  AYDIN 1028  
 DENİZ ALİ  PAMUKOĞLU  
 YUNUS EMRE  BİNGÜL 1407  
 EYLÜL  İŞCAN 1000  
 DEFNE  İŞCAN  
 DERİN  MERAL  
 ZEYNEP EDA  ALTIPARMAK 1139  
 BORA  İPEK 1233  
 ATA ERSÖZ  AŞKIN 1189  
 EMİN  KHELİFA 1359  
 MUSTAFA  TONBAK 1000  
 ALİ UTKU  GÜMÜŞ 1024  
 SEMİH  SEZGİN  
 DENİZ CAN  GEDİK 1238  
 FATİH MEHMET  BOZ 1122  
 KAAN  ÜNVER  
 KAAN  ÖZDEMİR  
 MERT EREN  YILDIZLI 1271  
 BİLAL  YANARATEŞ  
 ZEYNEP  IŞIK 1478  
 DERİN  OVACIKLI  
 CEM  YILDIZ 1033  
 MEHMET  ŞENSÖZ 1246  
 AND  KIZILAY 1032  
 MEHMET ÇINAR  TEPE 1211  
 İMREN DURU  DURHAN  
 TUNAHAN  TURGUT 1119  
 ALİ HAZAR  PARLAKYILDIZ 1030  
 ÇAĞAN  YAŞ  
 NİSA NUR  BAŞKAYA  
 SALİH EREN  GÜNTEKİN  
 SERKAN  ERİM  
 ENES  ÖZDEMİR  
 ERDEM UĞUR  ÖZDEMİR 1013  
 İSMAİL MERT  KÜÇÜKBAŞAR 1065  
 ULAŞ DENİZ  AKÇAY  
 RÜZGAR  ŞAR  
 SELİM  ÖZDEMİR  
 URAS EMRE  DELİPINAR 1635 1482  
 AHMET  ERKAN  
 ENES EMRE  BALCI 1054  
 HAMZA YAĞIZ  BÜLBÜL 1029  
 AHMED SELİM  EKŞİOĞLU  
 İLKAN  ÇALIŞKAN 1157  
 ARDA ENES  DEMİRER  
 BEKİR ASİL  ŞENSOY  
 EYMEN  KÖKSAL 1034  
 ÇINAR  ŞİMŞEK 1126  
 AYŞE NAZ  KOÇ 1202  
 AYŞE NAZ  KOÇ 1202  
 MELEK  AYDIN  
 TAYLAN ERAY  KALKAN  
 KIVANÇ ASLAN  AKYÜREK 1075  
 MEHMET KARTAL  YILMAZ  
 AYŞE ZEHRA  UZUN  
 ERDEM  POLAT  
 ALPER KAAN  ALTUN  
 DENİZ ARES  ÜNAL  
 KAAN  ESENTAŞ  
 ECRİN ZEYCAN  ŞAHİN 1470  
 HALİME ERVA  KURTOĞLU 1283  
 YUSUF  ÇALIŞKAN  
 BARIŞ BURHAN  GÜNDEMİR 1154  
 EGE  YAŞAR 1094  
 JALIL  OSMANLI  
 DENİZ  AYKUT  
 YAĞIZ ÇINAR  AKIN 2006 1927