BAŞVURU KAYIT LİSTESİ KAYIT İPTAL



Turnuva son başvuru tarihi sona ermiştir!..

 KAYITLAR 
200 / 238


2019 Küçükçekmece Belediyesi Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası KAYIT LİSTESİ

 AD  SOYAD  UKD   ELO   KATEGORİ 
 DOĞUKAN  BOZKURT  
 KAAN  SAKA  
 ECRİN EFSA  BÜYÜK 1794  
 TUNAHAN  MAKARACI 2042 2029  
 URAS  ÇETİNKAYA 1169  
 ARAS  LAÇİN 1435  
 ARHAN EFE  BİLGİÇ 1374 1232  
 İBRAHİM  KIZIL 1309 1195  
 HÜSEYİN ALP  POLAT 1124  
 ELVİN ESMA  BÜYÜK 1502  
 MERT ANIL  ERYAŞAR  
 EYMEN EREN  BÜYÜK 1669  
 ELNUR  ALIYEV 2185 2210  
 KEREM NEJAT  KAYA  
 KAYRA  KORKMAZ  
 KAAN  GÜNGÖR 1259  
 HASAN TÂLHA  AKKAN  
 CAN  EFETAŞKIN 1413  
 GÜNGÖR BERKAY  AKKAN 1078  
 ONUR  AKINCIOĞLU 1648  
 GÖKÇEN EFE  BAYAR 1075  
 ÖZLEM  AKINCIOĞLU 1000  
 AYŞENAZ  ALTUNTAŞ 1053  
 DORUK  KAYABAŞI  
 MEHMET TÜRKER  ÇUHACI 1063  
 ZEYNEP ECE  ÇUHACI  
 EMRE  KEÇECİ  
 SARP  AKÇA 1033  
 TAHA  GÖKCÜL  
 EMRE  ÖKSÜZ  
 ALİSA  YILDIZ  
 MEHMET EREN  FİNCAN 1000  
 UMUT  AYDEMİR 1251 1202  
 YASİN SEMİH  ATMACA  
 MEHMET ZİYA  YAZICI 1318  
 DENİZ EGE  ARSLANTÜRK  
 BARIŞ EMRE  YANCI 1454  
 ZAFER  CERAN 1061  
 SARP BERKE  KEKE 1199  
 DEMİRHAN  ŞERİFİ 1047  
 HASAN HÜSEYİN  ÇELİK 1954 1998  
 NAİL  ODABAŞI 1549 1368  
 ALİ ALPER  ÇELİK 1450 1398  
 MUHAMMET ALİ  MOL 1403  
 TOLGA  YALÇINKAYA 1494  
 KASRA  ZARE BIDAKI 1201  
 MUHAMMED FURKAN  ALLI 1000  
 GÖKAY  SERBES 1322  
 EMRULLAH  ERDEMİR 1222  
 ŞULE  BEBEK  
 KAMİL BURAK  ÖZKAN 1126  
 ELİF SENA  TÜNDAR 1008  
 AHMET  GÜNEŞ 1558  
 ÜMİT  BAKIR 1377  
 MAKSUT  GÜLEN 1480  
 CÜNEYT  TANRIVERDİ 1500 1352  
 ROZA  ASLAN 1486  
 RENGİN  ASLAN 1525  
 SERDAR İHSAN  SARIKAVAK 1959 1926  
 BAHADIR  BARUTCU 1748  
 ŞEYMA ZEYNEP  İNCECİK 1813 1807  
 YUNUS EMRE  ÖRKİ 1325 1208  
 ANIL BERK  ERDOĞAN 2166  
 ŞEVVAL NAZ  DEĞİRMENCİ 1155  
 BURAK CAN  DURAK 1235  
 DORUK EFE  YILDIZ 1043  
 AHMET BURAK  TAYLAN 1166  
 FATİH  YÜKSEL 1343 1115  
 UTKU  ÇANKAYA 1286  
 BATU  ÇANKAYA  
 CAN  ERTURAN 1413 1170  
 DEVRAN  ERDEMİR 1108  
 MAHMUT  KABAN 1582 1480  
 ELİF SUDE  TUBAY 1453  
 AYŞE ZEHRA  TÜNDAR  
 MAHMUT  GÜVERCİN 1103  
 YİĞİT  IŞIK 1092  
 BAHADIR  DEMİR 1090  
 BERKANT  USLU 1195  
 ELA  CEBECİOĞLU 1273  
 OSMAN ENES  AKIN 1420  
 DUHAN  KARADAĞ 1093  
 ALİ  DİNÇ 1349 1356  
 MELİH OGÜN  MERAL 1018  
 MEHMET ALİ  PARTO 1463 1423  
 TUNA  IŞIK 1499 1239  
 POYRAZ  POLAT 1090  
 ÖMER KAAN  GÜLER  
 METE  AŞULA  
 MERT  AŞULA  
 HELİN  POLAT  
 ŞERVAN  POLAT  
 OĞUZHAN GÖKTÜRK  YAĞŞİ 1514  
 ONUR  KOÇALI  
 ATABERK  EREN 2270 2284  
 ATABERK  DEMİRKAYA 1659  
 OĞUZHAN BİLAL  GÜCÜKODACI 1581  
 HÜSEYİN  KARSLI 1550  
 HAKAN  DENİZ 1482  
 ALİ DORUK  KILIÇ 1126  
 MUHAMMET ALİ  GÜZELDAL 1598 1510  
 ÖMER  AKKARA 1495 1380  
 AHMET KADRİ  AKKARA 1181 1004  
 SALİH  GÜDÜK  
 EYMEN YİĞİT  TAKIR 1434  
 YUSUF  ÇUKURİL 1094  
 BURAK  ACAR 1365  
 CANER  ÇELİK 1193 1173  
 TUNA  ARSLAN 1274  
 MEHMET  ÖZMEN 1402  
 EMİR RÜZGAR  ÇOLAK 1024  
 SÜMEYYE  GÜLÇEKEN 1693 1535  
 UMUT  ODABAŞI 1128  
 YAĞIZ  ERDEM  
 SEDAT  ÖZYİĞİT 1486  
 KAYRA  KAMER 2288 2329  
 ULAŞ DENİZ  AKÇAY  
 OĞUZHAN  FIRTINA  
 YAŞARHAN  SARALOĞLU 1426  
 KEREM  KANAR 1192  
 TUNA  YENİKÖYLÜ 1231  
 UTKU  TOKSUN 1601 1430  
 İSMAİL KUZEY  YILMAZEL 1632 1569  
 MEHMET YİĞİT  KAYA 1568 1369  
 MUSTAFA  ELMAS 1684  
 ARTIOM  MATCOVSCHI 1035  
 SALİHCAN  AKTI 1283  
 ADİL  YALÇIN 1149  
 TAHSİN  YURDAMLI 1457  
 WCMSİNEM ÇAĞLA  GÜNDOĞAN 1882 1820  
 SALİH  ERDEM 1689 1570  
 ÖZGÜR SİNAN  BAŞER  
 EZGİSU  ÇAĞLAYAN 1467 1290  
 RENAS ARDA MİRALPER  TEKER 1322  
 BORA GÜNEY  KOKUM 1387  
 SERDAR YİĞİT  AKINCI 1188  
 MEHMET  KORKMAZ 1120  
 FATİH  TURGUT 1097 1014  
 ATALAY URAS  YELTEKİN 1406 1164  
 DENİZ  KOÇ 1831 1709  
 TİMUR  KAYA 1235  
 EGE YİĞİT  ÇELİK 1611 1349  
 HALİL ENES  GÜNGÖR 1085  
 MERT  KİRLİBAL 1234  
 ATEŞ ATABEY  AYHAN 1610 1393  
 NACİ  ELMALI 1287  
 ENES  KAYAALP 1429  
 BİLGİN  KENET 1498 1372  
 EMİR ALİ  KILDACI 1140 1197  
 EMRAH  ÖZDEMİR  
 İSMAİL SAİD  ÇAKIR 1647  
 FIRAT  ALKAN 1354  
 VOLKAN  SEZGİN 1797 1629  
 MUSTAFA  YILDIZ 1409  
 KADİR  AKPOLAT 1055  
 MEHMET  MERT 1315  
 MUHAMMET ALİ  YURTSEVEN 1523 1432  
 AHMET MİRAC  ÜNSAL  
 YAĞIZ EFE  DENİZ 1618  
 CANBERK  İNAN 2050 1941  
 BURAK  YENİLLİ 1173  
 YUSUF  İLBAN 1193  
 BAYRAM  İPEKLİ  
 HAKAN  ÜNAL 1093  
 HUDOSHUKUR  NIYAZMETOV 1943 1886  
 BERKAY  ERTUĞRUL 1919 1918  
 KAAN BARIŞ  KAHRAMAN 1416 1312  
 İRFAN METE  ERK 1425 1049  
 ABDURRAHMAN  KAPCAN 1494  
 FATMA NUR  ÖNEY 1667 1655  
 MEVLÜT  ÇİFTÇİ  
 EIMEN  AMET  
 ALKIN  KORUCU 1525  
 ÖZGÜR  ÖZTÜRK 1605  
 MEHMET FATİH  KURTBOĞAN  
 İBRAHİM EROL  KARASEKİ 1610 1434  
 ADAR  TARHAN 2047 2026  
 İSMAİL  TARHAN 1402 1271  
 ORHAN  CİN 1403  
 HİKMET  BAĞCI 1626 1523  
 MEHMET  TÜRK 1646  
 DOĞAN  PEPE 1107  
 GÖKHUN ENES  AKÇALI  
 FATİH  DURGUN 1280  
 BORA  İPEK 1233  
 BERAAT  DEDE 1041  
 ARDA  ESMER 1422 1347  
 ZEYNEP NEVRA  BİRKAN 1286  
 EFE  YALÇINKAYA 1755 1703  
 ÖMER YUSUF  TONGARLAK 1291  
 YASİN  İPEK 1175  
 GÖRKEM  ÇANAKÇILI 1083  
 TAHA YASİN  GOCUK 1127 1129  
 DEMİR ARDA  DEMİR  
 ERTUĞRUL TALHA  ÖZKAN  
 AYKUT  TAŞKIN 1211  
 BARIŞ  YAVUZ 1329 1303  
 EMRE  DEMİRBAŞ 1995 1960  
 SALİH CAN  ÖZLENİR 1165  
 MEHMET CİHAD  DEMİRKESEN 1699 1592  
 MUHAMMED  TAŞKAYA 2082  
 FMDİYAP  BÜYÜKAŞIK 2277 2239  
 ENES YUSUF  KAMIŞ 1724  
 BARIŞ TUNA  NUKAN 1908  
 ERHAN  DENİZ  
 HACER MELTEM  ONAT POLAT 1338  
 CAN  KÜÇÜK 1152  
 BESTE  EROL 1231  
 CEYHUN  ÇÜNER 1605 1430  
 MUHAMMET  MADEN  
 GÖKAY  HAZİNEDAROĞLU  
 EMRE  DAĞDELEN 1272  
 EREN UMUT  BAZ  
 SONER  BAZ  
 ALİ RIZA  DURSUN  
 ARAS  BACIOĞLU  
 CELAL  BOZKURT 1599  
 İSA  TIRAKGÖZ  
 HAYATİ  ORHAN 1084  
 MEHMET  BİKE 1488 1447  
 MEHMET  UYANIK 1568 1452  
 ALPER  ESKİ 1148  
 IM TURHAN  YILMAZ 2117 2136  
 AHMET  CELEP 1255 1222  
 MEHMET ALİ  YAZICI 1228  
 BARAN  ÖZEŞME 1097  
 SALİH  ATMACA 1155  
 AYHAN  BAHŞİ  
 ALİ CİHANGİR  AKAY  
 HASAN  BAKİ  
 EMRE  AKDAŞ 1699  
 CEM  ÇAKAN 1998 1932  
 CEM  HACI 1169 1202  
 AYÇA  ASLAN 1080  
 ZEYNELABİDİN  ASLAN 1039  
 KAAN  ŞATIROĞLU 1697 1697  
 ÖMER EREN  ÜNAL 1385 1259  
 ESLEM  KARASEVDA 1173