BAŞVURU KAYIT LİSTESİ KAYIT İPTAL



Turnuva son başvuru tarihi sona ermiştir!..

 KAYITLAR 
70 / 110


Capacity AVM 7. Satranç Turnuvası KAYIT LİSTESİ

 AD  SOYAD  UKD   ELO   KATEGORİ 
 TUĞRUL  TÜREL 1323 1034  
 TUĞÇE  TÜREL 1116  
 AHMET BURAK  TAYLAN 1124  
 AHMET ASAF  EFE 1485 1155  
 BUĞRA  BAKANYILDIZ  
 TUNA  IŞIK 1562 1299  
 YUSUF  ÇETİNKAYA  
 GAREN  EZİKOĞLU 1099  
 EVGİN  DEMİRCİ 1173  
 POYRAZ  TAŞ 1390  
 ÖMER AYAZ  ŞEKEROĞLU 1011  
 EREN TAHA  ÖZSOY 1047  
 KAAN TUĞBERK  POLAT 1008  
 MEHMET  ERDURAN 1104  
 ONUR  AKYÜZ 1105  
 DEMİR  GÜRTAŞ 1130  
 BORA GÜNEY  KOKUM 1416  
 AREN  AVİDOĞLU 1000  
 YİĞİT  IŞIK 1094  
 ELİF SUDE  TUBAY 1453  
 SHAGELDI  KURBANDURDYYEV 1689  
 EKİN HANİFE  ÇAĞLAYAN 1186  
 UYGAR  DURUÇAY 1669 1565  
 LUKAS  GEZER 1003  
 NİL  ÇELİK 1000  
 ARTIOM  MATCOVSCHI 1026  
 SARP BERKE  KEKE 1213  
 RENAS ARDA MİRALPER  TEKER 1344  
 MUSTAFA ALİ  UTLU 1491  
 ELİF SENA  TÜNDAR 1018  
 AYŞE ZEHRA  TÜNDAR  
 EMİN  YILMAZ  
 HAMZA  KHAMIS 1037  
 EFE  KORAL 1106  
 ALİ BEHRAM  ALBAYRAK 1087  
 CAN EMRE  TURGAY 1286  
 RENGİN  ASLAN 1499  
 ROZA  ASLAN 1480  
 ROZA  ASLAN 1480  
 AÇELYA İRİS  KAYA 1060  
 GÖKAY  SERBES 1322  
 AYŞE  TOPKAYA  
 MEHMET BERKEN  AKBUDAK  
 LİVANUR  BAYBOSTAN  
 TALHA BİLAL  YILMAZ  
 FATMA ZEHRA  ÇENGEL  
 BURAK  ÖNAL  
 EMİRHAN ARDA  KUY  
 YUSUF REMZİ  TUĞLA  
 SERHAT  UYAR 1054  
 MUHAMMED  ÇELİK  
 BERAT  ÇELİK  
 MUHAMMED ÖMER  DİCLE  
 ENES  KUY  
 ASUDE  KUY  
 ECE  İLTER  
 MELİKE  SOLAK çmöö  
 MUSTAFA YUSUF  UYAR  
 BERAT  SAYILIR  
 ERVA NUR  SÜTLÜ  
 ECRİN NUR  SÜTLÜ 1007  
 FAHRİ MUHSİN  KADIOĞLU  
 ÖZGÜR EGE  TAYTUĞLU  
 MERT  MİCAN  
 BERRA  ARITÜRK  
 EMİRHAN  MICIK  
 AHMET BEYAZIT  EMİLLİ  
 EREN  KARADAĞ 1138  
 ABDÜLKADİR  AYGÜN  
 ELA NUR  EKİN  
 CAN  EFETAŞKIN 1449  
 AHMET EYMEN  KILIÇ 1106  
 YUSUF BİLAL  FİDAN  
 ZAFER  CERAN 1047  
 NECİP TOPRAK  ATLI  
 DENİZ  KORKMAZ 1243  
 SERDAR YİĞİT  AKINCI 1188  
 UTKU  ÇANKAYA 1286  
 BATU  ÇANKAYA  
 DEMİRHAN  ŞERİFİ 1061  
 MEHMET ZİYA  YAZICI 1313  
 HAKTAN FETİH  DURMUŞ 1167  
 MEHMET EMİR  ÖZKAN 1426 1226  
 KEREM  BARIŞ 1223  
 ELVİN ESMA  BÜYÜK 1502  
 EYMEN EREN  BÜYÜK 1669  
 YAHYA KEREM  GÜNDÜZ 1092  
 EYMEN YİĞİT  TAKIR 1468  
 KAYRA  KAYRAN  
 ARDA  ERGÜL  
 URAS  PEHLİVAN 1109  
 KUTAY  ULUKAN 1499  
 MUSTAFA EREN  DÖNE  
 TUANA  ÖRENLER 1000  
 HASAN  ÖRENLER 1028  
 DOĞU  GÜRBÜZER  
 YUNUS EMRE  GÜLER  
 ÖMER  KASKAN 1313  
 UMUT  ERDOĞAN  
 METEHAN  ÇALIŞKAN 1127  
 ARAS  BACIOĞLU  
 ATABERK  SALAR 1289  
 ARIN KAAN  AKBAŞ 1479 1306  
 DORUK  DEMİR 1369 1256  
 MEHMET DENİZ  KAPLICA 1128  
 ALPER  KOÇ 1087  
 ATA POYRAZ  YILDIRIM 1026  
 FURKAN ENES  ÖZGÜL 1465 1263  
 FURKAN ENES  ÖZGÜL 1465 1263  
 FURKAN ENES  ÖZGÜL 1465 1263