BAŞVURU KAYIT LİSTESİ KAYIT İPTAL



Turnuva son başvuru tarihi sona ermiştir!..

 KAYITLAR 
120 / 121


23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Kadıköy Grubu KAYIT LİSTESİ

 AD  SOYAD  UKD   ELO   KATEGORİ 
 DEMİR  ÖZÇETİNKAYA 1000  
 TAHA EMİR  ÇALIKOĞLU 1018  
 ÖMER  EMİRMUSTAFAOĞLU 1017  
 RÜZGAR  ATICI 1124  
 DAĞHAN BORA  OKUDUCU 1057  
 CENGİZHAN  GECEGEZEN 1244  
 YASİN EMİR  SUKES 1168  
 AZMİ DOĞAN  GÜLCÜOĞLU  
 ATA  AYKUT  
 EKİN HANİFE  ÇAĞLAYAN 1179  
 GÜNEŞ  GÜÇER 1199  
 ATA ERSÖZ  AŞKIN 1193  
 ALİ ARMAĞAN  EKİCİ 1000  
 ÇINAR  ADİLLER  
 MEHMET FURKAN  TÜTÜNCÜ 1060  
 ORKUN  TEK 1056  
 YUNUS EMRE  EREN  
 YUSUFCAN  ŞENEL 1075  
 TUNA  YEGEN 1062  
 BUĞLEM NUR  DEMİR  
 POYRAZ EMİR  HEKİM 1108  
 ZEHRA TUSEM  TOKTAY 1005  
 TUĞÇE  TÜREL 1121  
 POYRAZ  TAŞ 1282  
 NEHİR  SIRMA  
 ARDA  YILDIZ 1038  
 BURAK  KAYIŞ 1235  
 ÖMER ATA  UZUNAY 1402  
 TUĞRUL  TÜREL 1191  
 CAN  FENERCİOĞLU 1070  
 TUNAHAN  TURGUT 1165  
 EMİRHAN  DEMİRCİ  
 GÖKER  YILMAZ 1041  
 RAUF TANSU  YILDIRIM 1076  
 KAAN  ULUDAŞDEMİR 1161  
 FURKAN  KELEŞ  
 ARAS  AÇIKKOL 1124  
 DORUK  SIĞIN  
 ERTAN  ÖZDEMİR 1042  
 CEM  YILDIZ 1062  
 CAN  AYYILDIZ 1015  
 AYLİN  KURTUL 1120  
 GENÇ  SARAÇAYDIN  
 AYLİN  AYYILDIZ 1008  
 SEVDE BUSE  GÖÇ  
 ELFİDA  DOĞAN  
 KEREM KAMİL  SEZGÜN 1082  
 ECE  PALABIYIK 1009  
 DEMİR NEVZAT  ÖZEL  
 ÇAĞLA YUDUM  ŞAHİN 1052  
 BURAK DOĞA  ŞAHİN 1495  
 KARLA  GÜLSÜN 1019  
 EMİN KEREM  UYAR  
 KAYRA RÜZGAR  AK 1075  
 ŞANT  GÜLSÜN 1318 1421  
 URAS  KANAT 1146  
 ÇINAR  BAYRAM 1000  
 BUĞRA  BAKANYILDIZ  
 KUZEY ADLER  EKOL 1112  
 MERT DENİZ  GENÇER  
 YAĞIZ  YILDIZ  
 YILMAZ  ÇİLEK 1105  
 DENİZ ULAŞ  YILDIRIM 1179  
 TUNA  IŞIK 1415  
 HASAN BERAT  BEKTAŞ  
 DURU  KAYAR 1048  
 LEYLA EZEL  TÜRKCAN  
 EGE SARP  ÖZGÜL 1008  
 ARDA  KADAİFÇİ 1213  
 ÖMER FATİH  UZUN  
 DEMİR  DEMİRKOL 1175  
 DORUK  ARABACI  
 BERKE  DEMİR 1019  
 AYŞE ZEHRA  UZUN  
 DEMİR  ASLAN  
 ÖMER FARUK  KOZAN  
 HAYREDDİN  KOZAN 1109  
 YAMAN  KAYA 1106  
 NAZLI YAĞMUR  KAPLAN 1165  
 EFEKAN  ERDEM  
 NİL  ÇOKGEZEN 1099  
 TOPRAK  TEPE  
 ÇINAR  ÜSTÜNKOL  
 ALİ ATİLLA  ÖPÇÜN 1343  
 SELİM EREN  ÜNVER 1296  
 EREN BATU  OZAN  
 EGE TUNA  SIRMA  
 YAMAN  TALAY  
 DEMİR  ÇOLAK 1639 1474  
 ALTAN  KAYA 1411  
 EGE  YILMAZ 1244  
 ALTUĞ  GÜNDOĞAN 1509 1238  
 DORUK  TUNÇEL 1359  
 KAAN DURSUN  YILMAZ  
 KEREM UMUT  KÖKSAL 1006  
 TANER ATAKAN  ÖZKAN  
 DORUK  GÜREK  
 ÇAĞDAŞ MERT  UTAŞ  
 AHMET EGE  KELEŞ  
 OSMAN EFE  KELEŞ  
 CAN  ŞEKER  
 UTKU HAN  DEĞİRMENCİ 1004  
 ELİF NAZ  COMART  
 MELEK  ÖZAYDINLI 1065  
 MELİSA  ÇİMEN  
 YUSUF FİKRİ  SARIMAN  
 BORA  KOLDAŞ 1374  
 ARDA  SOYLU 1048  
 KUTALP  YILDIRMAK 1265  
 AHMET ÇINAR  EROĞLU 1311  
 ALİ BARAN  KULA 1090  
 MUHAMMET AGAH  ÖZCAN  
 SULEYMAN  AZIMZADE 1204  
 AHMET EYMEN  BİNGÜL  
 EREN  SERİN 1073  
 BORA  KAYHAN  
 YUSUF  AZIMZADE  
 ERDEM  SERİN  
 AHMED EREN  GÜNDOĞDU 1120  
 DENİZ  KURTLUTEPE 1070  
 TAN  ÇANKAYA 1000