Silivri AVM Dünya Kadınlar Günü Satranç Turnuvası
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Tuzla Belediyesi Satranç Turnuvası
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
16 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Metropol İstanbul-BESEM Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    BJK-Kabataş Vakfı Okulları Anaokulları 1. Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Silivri AVM Minik Devler Anaokulu Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Liselerarası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    VII. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Bilişsel Gençlik Spor Kulübü 2. Hızlı Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Starcity Outlet - Beyin Sporları Satranç Kulübü 6. Satranç Turnuvası
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Plato AVM Anaokulları 1. Satranç Şenliği
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Sarıyer
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Axis İstanbul AVM Küçükler Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Starcity Outlet - Beyin Sporları Satranç Kulübü 5. Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11-12 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Bilişsel Gençlik Spor Kulübü 2. Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    2019-2020 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası
U12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
U12 Kadınlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
U18 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
U18 Kadınlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       
    2019-2020 Ataşehir Hızlı İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması
    Starcity Outlet - Beyin Sporları Satranç Kulübü 4. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
D Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Plato AVM Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Axis AVM Kağıthane Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / Beyoğlu
İlkokul A  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
İlkokul B  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ortaokul A  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ortaokul B  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Liseler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2019-2020 Kartal Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Plato AVM Geleceğin Şampiyonları Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Silivri AVM Satrancı Seviyorum Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
16 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2019-2020 Esenyurt Yıldırım İlçe Birinciliği Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / Final / Küçükler-Yıldızlar-Gençler
Küçükler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    Prestige Mall Geleceğin Yıldızları Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Corporate Cup Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Ataşehir Belediyesi-Metropol İstanbul-Chess Point Satranç Turnuvası
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
18 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2020 Sultanbeyli Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2019-2020 Eyüp Hızlı Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 1. Bölge - Minikler ve Gençler
Minikler (B) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (B) Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (A) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (A) Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 2. Bölge - Minikler ve Gençler
Minikler (B) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (B) Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (A) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (A) KIzlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 3. Bölge - Gençler
Gençler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 1. Bölge - Küçükler ve Yıldızlar
Küçükler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
Yıldızlar Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 2. Bölge - Küçükler ve Yıldızlar
Küçükler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 3. Bölge - Küçükler ve Yıldızlar
Küçükler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Yıldızlar Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    Metropol İstanbul-BESEM Yeni Yıl Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Satranç İl Birinciliği Finali
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    29. Eyüboğlu Beyaz Fil Uluslararası Satranç Turnuvası
Elite  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama      Çapraz Tablo   ELO Raporu
U18  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
U14  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
U12  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
U10  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
U8  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
PGN  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur       
    2019-2020 Sancaktepe Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    42 Maslak - Lazika Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 Sultanbeyli Hızlı Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması
    Axis İstanbul 2020`ye Merhaba Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması