Prestige Mall Geleceğin Yıldızları Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    2019-2020 Eyüp Hızlı Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 1. Bölge - Minikler ve Gençler
Minikler (B) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (B) Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (A) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (A) Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 2. Bölge - Minikler ve Gençler
Minikler (B) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (B) Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (A) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler (A) KIzlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 3. Bölge - Gençler
Gençler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 1. Bölge - Küçükler ve Yıldızlar
Küçükler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
Yıldızlar Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 2. Bölge - Küçükler ve Yıldızlar
Küçükler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası / 3. Bölge - Küçükler ve Yıldızlar
Küçükler Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Yıldızlar Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2019-2020 İstanbul Okul Sporları Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    Metropol İstanbul-BESEM Yeni Yıl Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Satranç İl Birinciliği Finali
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    29. Eyüboğlu Beyaz Fil Uluslararası Satranç Turnuvası
Elite  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama      Çapraz Tablo   ELO Raporu
U18  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
U14  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
U12  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
U10  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
U8  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
PGN  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur       
    2019-2020 Sancaktepe Satranç İlçe Birinciliği Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    42 Maslak - Lazika Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 Sultanbeyli Hızlı Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması
    Axis İstanbul 2020`ye Merhaba Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması