2019-2020 Gaziosmanpaşa İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası
Minikler (B) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Minikler (B) Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Minikler (A) Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Minikler (A) Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Yıldılar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    Axis İstanbul AVM Küçükler SatrançTurnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Bağcılar Grubu / 7-8 Yaş
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    Saint Benoit Fransız Lisesi Ata`yı Anma IV. Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       
    2019-2020 İstanbul İl Birinciliği Seçme Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Geçici Sıralama   Kategori Ödülleri
    Kabataş Erkek Lisesi Liselerarası 3. Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Rings AVM & Borhan ChessMaster 14. Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Kartal / 7-12 Yaş
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Bağcılar Grubu / 11-12 Yaş
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Sıralama
    Pendik Belediyesi Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2019-2020 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği
50 Yaşüstü  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
65 Yaşüstü  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Ataşehir Grubu / 11-12 Yaş
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Sultangazi / 7-12 Yaş
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Sultanbeyli Grubu / 7-8 Yaş
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Kağıthane
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Airport Outlet Center Öğretmenlerimiz Yarınlarımız Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Bağcılar Grubu / 9-10 Yaş
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Capacity AVM 7. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Esenyurt Grubu / 7-8 Yaş
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Sultanbeyli
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2019 Sonbahar Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Silivri AVM Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Esenyurt Grubu / 9-10 Yaş
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Sultanbeyli Grubu / 11-12 Yaş
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Beylikdüzü
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Galatasaray S.K. 10 Kasım Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11-12 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Ataşehir Grubu / 7-8 Yaş
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Silivri Grubu /10-11-12 Yaş
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    ERA Kolejleri Atatürk Kupası Satranç Turnuvası
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği
13 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
13 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
14 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
14 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
15 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
15 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
16 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
16 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
17 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
17 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
18 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
18 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Ataşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Torium AVM - BESEM 10 Kasım Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Yaş Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Silivri Grubu / 7-8-9 Yaş
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Sultanbeyli Grubu / 9-10 Yaş
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    2019 Küçükçekmece Belediyesi Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    İstanbul Barosu Cumhuriyet Kupası XI. Hamle Sırası Savunmada Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Eyüpsultan
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Esenyurt Grubu / 11-12 Yaş
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    29 Ekim Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Bilişsel Gençlik Spor Kulübü 1. Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Tepeören Vakfı Okulları Tepeören Yerleşkesi 3. Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Airport Outlet Center Cumhuriyet Çocukları Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 Silivri Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Ataşehir Grubu / 9-10 Yaş
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    2019-2020 İstanbul Küçükler İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    Bilişsel Gençlik Spor Kulübü 1. Hızlı Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Başakşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Satranç İstanbul 2. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Bilişsel Gençlik Spor Kulübü 1. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Vakıf Bank Kurumiçi 2. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    QNB Finansbank 6. Kurumiçi Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Torium AVM - BESEM Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    A Plus AVM 7. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Plato AVM Güz Dönemi Satranç Turnuvası
16 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Geçici Sıralama
    Metropol İstanbul - BESEM - Chess Point Açılış Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Küçükçekmece
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Silivri AVM Eğitim ve Öğretime Merhaba Satranç Turnuvası
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Bilişsel Gençlik 1. Küçükler UKD Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
    Satranç İstanbul 1. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Axis İstanbul AVM Yeni Eğitim ve Öğretim Yılına Merhaba Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2018-2019 İstanbul Hızlı Satranç İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Tuzla
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Starcity Outlet Yeni Eğitim Yılına Merhaba Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018 - 2019 Silivri Hızlı Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Sıralama
    Ögliv Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Beylikdüzü Migros AVM Hızlı Satranç Turnuvası
Sporcular    
    Ögliv Zafer Bayramı 2. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    İstanbul 30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 Esenyurt Hızlı Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Esenyurt
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Torium AVM & BESEM Anaokulları Satranç Şenliği
5 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
6 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Küresel Kulüpler Birliği Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11-12 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019 Silivri Belediyesi Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019 Silivri Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Kidzania Dünya Satranç Günü Şenliği
Anaokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Torium AVM - BESEM Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Bakırköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Axis İstanbul AVM Takımlar Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Starcity AVM & ARZ Satranç Kulübü 2. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur  10.Tur  11.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Veteriner Hekim Selçuk Çömlek Anma Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 2019
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Starcity Outlet & Arz Satranç Kulübü Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2019 İstanbul Babalar Günü Satranç Turnuvası
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Kağıthane
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Sancaktepe
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Beşiktaş JK Satranç Okulu Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    2018-2019 Sarıyer İlçe Okul Sporları Ortaokullararası Satranç Turnuvası
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Tarhan Koleji 3. Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Eyüp
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Marmara Eğitim Kurumları 3. Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Özel Evrim Okulları 2. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
    Silivri 100. Yılda 19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Vadi İstanbul Fen Bilimleri Okulları 2. Satranç Turnuvası
İlkokul A  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
İlkokul B  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Ortaokul A  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ortaokul B  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası Esenyurt Grubu
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Kozmos Yazılım Anadolu Lisesi Liselerarası 2. Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Galatasaray Lisesi 9. Mekteb-i Sultani Takım Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2018-2019 Sarıyer İlçe Okul Sporları Liseler Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    9. Çekmeköy Belediyesi İlçe MEM Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu Ve İlkokulu Satranç Turnuvası
İlkokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ortaokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Liseler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Sultangazi
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Başakşehir
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Vakıfbank Spor Kulübü 3. Satranç Turnuvası
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2018-2019 Büyükçekmece Hızlı Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası Sultanbeyli Grubu
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Özel Çengelköy Final İlkokulu Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Uğur Okulları Güngören Satranç Turnuvası
Anaokul  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
İlkokul  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası Arnavutköy Grubu
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    19 Mayıs Gençlik Kupası Satranç Turnuvası Kadıköy Grubu
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Uğur Okulları Güngören Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Final Okulları Ortaokullar Arası Satranç Turnuvası
Ortaokul A  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Ortaokul B  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Silivri İlçe M.E.M. Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Final Okulları İlkokullar Arası Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Prof. Dr. Necmettin Erbakan Fen Lisesi Liselerarası Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Final Okulları Liseler Arası Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Yön Koleji II. Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Beşiktaş Anadolu Lisesi Liselerarası Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Axis İstanbul AVM Anneler Günü Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Kartal Belediyesi Kartal`a Engel Yok Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Beyoğlu İlçesi Liselerarası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Öğretmeniyle Güzel İstanbul Satranç Turuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2018-2019 İstanbul Kulüpler Birinciliği
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Corporate Games 10. Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   
    Doğa Koleji Satranç Turnuvası
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Kartal Belediyesi Atatürk`ün Samsun`a Çıkışı 100. Yıl Kupası Satranç Turnuvası
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    İstanbul Akademi Koleji 2. Geleneksel Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Biltes Koleji II. Geleneksel Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
    Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Prof. Dr. Fuat Sezgin Anısına Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Kategori Ödülleri
Kadınlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Kategori Ödülleri
    2018-2019 Sarıyer İlçe Okul Sporları Turnuvası - Minikler
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Terakki Vakfı Tepeören 2. Geleneksel Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    ÖGLİV Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Sev Satranç Günü 3. Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Vezirler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    İstanbul Lisesi 19. Uluslararası Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Akatlar Anaokulu Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    İstanbul 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Terakki Vakfı Tepeören 2. Geleneksel Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Çengelköy İlkokulu 8. Geleneksel Şah & Mat Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    3. Selim İlkokulu Anaokullar 2. Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Bakırköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Eyüp Grubu
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Esenyurt Grubu
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Kuyumcukent AVM 23 Nisan Çocuk Bayramı Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Özel Özgür Boza Okulları Anaokulu Minik Aslanlar Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Vakıfbank Spor Kulübü Genç Yetenekler Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    23 Nisan Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası Kadıköy Grubu
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Watergarden AVM 23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası 8. Satranç Turnuvası
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Gaziosmanpaşa
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    FMV Işık Anaokulları 10. Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    İTÜ & İTÜ GVO Ulusal Egemenlik Satranç Turnuvası
Minik B  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Minik A  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Üniversiteler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   
Akademisyenler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Silivri
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2019 Güngören Belediyesi Şenlikleri Satranç Turnuvası
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
18 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Türkiye İş Bankası İş`te Turnuva
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada X. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Plato AVM Bahara Merhaba Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Airport AVM Geleceğin Yıldızları 2. Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Çekmeköy Erdem Koleji Anaokulları 2. Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    FMV Işık Okulları 14. Satranç Takım Yarışması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Şehit Mahir Ayabak Anma Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Özel Kültür Fen Lisesi Ortaokullar ve Liseler Arası Bireysel Takım XX. Satranç Turnuvası
Ortaokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Liseler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    3. Selim İlkokulu İlkokullararası 2. Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2019 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası
U-12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması      ELO Raporu
U-12 Kadınlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması      ELO Raporu
U-18 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması      ELO Raporu
U-18 Kadınlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması      ELO Raporu
    Rings AVM & Borhan ChessMaster 13. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    A Plus AVM 6. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 Bahçelievler İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2018-2019 Beylikdüzü İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2018-2019 Ümraniye İlçe Okul Sporları Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    İstek Belde İlköğretim Okulu Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    İstek Belde İlköğretim Okulu Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    2018-2019 Esenyurt Yıldırım Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Notre Dame De Sion Lisesi Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Galatasaray S.K. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  Eşlendirme/Sonuçlar    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   PGN
    Bahçeşehir MEF Okulları 5. Satranç Turnuvası
Ortaokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Liseler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Galatasaray Spor Kulübü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
11-12 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
13-14 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    İTÜ GVO Özel Beylerbeyi Anaokulu, İlkokulu ve Ortaokulu Anaokulları 6. Satranç şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Ulus Mef Okulları 5. Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    İ.T.Ü. GVO Beylerbeyi Özel Anaokulu, İlkokulu Ve Ortaokulu 6. Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
9-10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
11-12 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
13-14 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Axis İstanbul AVM Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cağaloğlu Anadolu Lisesi Liselerarası 3. Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Ulus MEF Okulları 5. Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Final / Minikler-Gençler
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Acıbadem Koleji 3. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    MEF Üniversitesi 2. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği Bekir Bayraktar Anı Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Liselerarası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    VI. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Torium AVM-BESEM Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
D Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Final / Küçükler-Yıldızlar
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıdızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    İstek Özel Bilge Kağan İlkokulu 1. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    Darüşşafaka Eğitim Kurumları 7. Geleneksel Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Galleria AVM 10. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
7 Yaş Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
8 Yaş Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Arnavutköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / 3. Bölge Minikler
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Kültür Koleji İlkokullararası 2. Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
10 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Kültür Koleji Anaokullararası 2. Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Fatih
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Watergarden AVM Okula Dönüş Kupası 7. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Beyoğlu
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / 3. Bölge Küçükler
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / 3. Bölge Yıldızlar
Yıldızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Kadıköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Airport Outlet Center Geleceğin Yıldızları Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul Kadınlar Satranç İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Galleria AVM 9. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Yaş Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Silivri AVM Şahmat Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / 3. Bölge Gençler
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Akmerkez AVM - Take & Seat Ödüllü Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    A Plus AVM 5. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Galleria AVM 8. Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Şahlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / 1. Bölge
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / 2. Bölge
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Satranç Takım Yarışması
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2018-2019 İstanbul İlçe Birincilikleri / Eyüp
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Eyüboğlu Eğitim Kurumları XXVIII. Ulusal Beyaz Fil Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
PGN  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur       
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Küçükçekmece
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2018-2019 İstanbul Okul Sporları Birinciliği / Arnavutköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Kadıköy Belediyesi Adam Olacak Çocuk 2. Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
16 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018-2019 İstanbul Satranç İl Birinciliği / Final
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu