2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Gaziosmanpaşa
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    Mustafa Mihriban Boysan Orta Okulu Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği / 2. Bölge
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği / 3. Bölge
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Başakşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atlaspark AVM 1. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Eyüboğlu Eğitim Kurumları 27. Dostluk Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Bakırköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Tuzla Fen Koleji 3. Satranç Turnuvası
1.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
2.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
3.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
4.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
5.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Kadıköy Belediyesi Adam Olacak Çocuk Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017-2018 İstanbul İl Birinciliği / Final
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Oasis AVM 3. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur