2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Kadıköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    2017-2018 İstanbul Kulüpler Birinciliği / Avrupa
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur       
    2017-2018 İstanbul Kulüpler Birinciliği / Anadolu
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur       
    2017-2018 İstanbul Kulüpler Birinciliği
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    2017-2018 İstanbul Kulüpler Birinciliği / Engelsiz
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    Avrupa Koleji Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Bil Koleji Satranç Turnuvası ve Anaokulları Satranç Şenliği
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası / Esenyurt
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    
    İstanbul Bahçelievler Şehit Mahir Ayabak Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    
    23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası
Sporcular    
    23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası / Arnavutköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    FMV Işık Anaokulları 9. Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası / Sultanbeyli
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    İstanbul Lisesi 17. Uluslararası Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    23 Nisan Ulusal Egemenlik Kupası / Kadıköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Afrin Şehitleri Anısına Liselerarası Satranç Takım Yarışması
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    2017-2018 Bahçelievler İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017-2018 Ümraniye İlçe Okulspor Şenlikleri satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Sev Satranç Günü 2. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Beylikdüzü Final Okulları Satranç Turnuvası
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    
İlkokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    Silivri AVM 23 Nisan Satranç Turnuvası
Minik Arılar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
Minik Dehalar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Ata Holding II. Hızlı Satranç Turnuvası
Sporcular  Eşlendirme/Sonuçlar    Final Sıralaması
    Türkiye İş Bankası İş`te Turnuva
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017-2018 Güngören İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017-2018 Sarıyer İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2018 Bakırköy İlçe Okul Spor Şenlikleri
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Nimetullah Mahruki İlkokulu Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       Takım Sıralaması   
    2018 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    Özel Kültür Fen Lisesi Ortaokullar ve Liseler Arası Bireysel Takım Satranç Turnuvası
Ortaokul  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Lise  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Oasis AVM 4. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
    2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Tuzla
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Özel Pendik İyi Dersler Eğitim Kurumları 1. Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    2018 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları / Avrupa
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
Kadınlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2018 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvaları / Anadolu
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Özel Topkapı İlköğretim Okulu 2. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Acıbadem Koleji Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    MEF Üniversitesi Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Sultanbeyli Belediyesi Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   
    Karadeniz Vakfı Satranç Turnuvası
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Torium AVM-BESEM Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Özel Topkapı Anaokulu Anaokulları 2. Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Vakıfbank Spor Kulübü Genç Yetenekler Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Özel Sezin Okulları Takım Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Kredi ve Yurtlar Kurumu Satranç Turnuvası
Erkekler  Eşlendirme/Sonuçlar    Final Sıralaması
Kadınlar  Eşlendirme/Sonuçlar    Final Sıralaması
    Ataşehir İlçe Okulspor Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Kağıthane İlçe Okul Spor Şenlikleri Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    İstek Özel Bilge Kağan Anaokulu 1. Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Darüşşafaka Eğitim Kurumları 6. Geleneksel Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Bahçeşehir MEF Okulları 4. Satranç Turnuvası
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    İstek Özel Bilge Kağan İlkokulu 1. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    İELEV Eğitim Kurumları Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Maltepe Yönder Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    3. Selim İlkokulu İlkokullararası Satranç Turnuvası
Vezirler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Şahlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Ulus MEF Okulları 4. Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Kıraç Okulları 5. Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Liselerarası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Ulus Mef Okulları 4. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    İ.T.Ü. GVO Özel Beylerbeyi Anaokulları 5. Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Şişli İlçe M.E.M. Satranç Turnuvası
2011ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
2010lar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
2009lar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
2008ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    V. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    İ.T.Ü. GVO Beylerbeyi Özel Anaokulu, İlkokulu Ve Ortaokulu 5. Satranç Turnuvası
Minik Arılar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçük Arılar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017-2018 Esenyurt Hızlı Satranç İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Eryetiş-Balkanlar Eğitim Kurumları Cengiz Topel Ödüllü Satranç Turnuvası
3. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
4. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
5. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
6. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Biltes Koleji II. Geleneksel Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Çamlıca Era Koleji Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Tuzla Belediyesi Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ustalar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Silivri AVM Geleceğin Yıldızları 2. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Silivri AVM Anaokulu Satranç Şenliği
Cts.  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
Pazar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Kültür Koleji İlkokullararası 1. Satranç Turnuvası
Minik Dehalar (2013ler)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
Minik Yetenekler (2012ler)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
1. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
2. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
3. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
4. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Kültür Koleji Anaokullararası 1. Satranç Şenliği
Minik Dehalar-2013  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
Minik Yetenekler-2012  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    2018 Esenyurt Kadınlar İlçe Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Özel Çekmeköy Yiğit Koleji Dostluk Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017-2018 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği / Final
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Rings AVM & Borhan ChessMaster 10.Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Vadi İstanbul Fen Bilimleri Okulları Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Torium AVM - BESEM 7. UKD Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Ataköy A Plus AVM 2. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2018 Kış Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Gaziosmanpaşa
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Mustafa Mihriban Boysan Orta Okulu Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği / 2. Bölge
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017-2018 İstanbul Okul Sporları İl Birinciliği / 3. Bölge
Minikler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Başakşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atlaspark AVM 1. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Eyüboğlu Eğitim Kurumları 27. Dostluk Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Bakırköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Tuzla Fen Koleji 3. Satranç Turnuvası
1.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
2.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
3.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
4.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
5.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Kadıköy Belediyesi Adam Olacak Çocuk Satranç Turnuvası
7 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Yaş  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017-2018 İstanbul İl Birinciliği / Final
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Oasis AVM 3. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2018 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur