Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2017 Yaz Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası / Esenyurt
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Demokrasi Kupası Satranç Turnuvası / Ataşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Silivri Belediyesi 56. Yoğurt Festivali Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Torium AVM-BESEM 3. UKD Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 2017
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Silivri AVM Geleceğin Yıldızları Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2017 Babalar Günü Satranç Turnuvası / Bakırköy
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Axis İstanbul Babalar Günü Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 Babalar Günü Satranç Turnuvası / Silivri
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 Babalar Günü Satranç Turnuvası / Esenyurt
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Hızlı Satranç İlçe Birincilikleri / Büyükçekmece
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Torium AVM - BESEM 12 Yaşaltı Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Bağcılar
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Arnavutköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Jirayr Ohanyan Çakır 5. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    İ.T.Ü. GVO Beylerbeyi Özel Anaokulu, İlkokulu Ve Ortaokulu 4. Satranç Turnuvası
Minik Arılar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçük Arılar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    Bahçelievler MEM Şehit Mahir Ayabak Okullararası Satranç Turnuvası
1. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
2. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
3. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
4. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Özel Güzelce Doğa Koleji Satranç Turnuvası Ve Anaokulları Satranç Şenliği
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
1. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
2. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Özel Gökkuşağı Koleji Beylikdüzü Satranç Turnuvası
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Galatasaray Lisesi 7. Mekteb-i Sultani Takım Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Başakşehir
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Sultangazi
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Çatalca
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Maltepe
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Cağaloğlu Anadolu Lisesi Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
Liseler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Küçükçekmece Belediyesi Fetih Kupası Geleneksel 2. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması
PGN  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    
    Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Emektarlar Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Özel Marmara İlkokulu Satranç Turnuvası
Minikler(2009-2010lar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler(2007-2008ler)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Beylikdüzü
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Kağıthane
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Capacity AVM 4. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Bahçeşehir Vizyon Koleji 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Silivri 19 Mayıs Gençlik Haftası Satranç Turnuvası
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Akrida Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Gençlik Kupası Satranç Turnuvası / Esenyurt
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Gençlik Kupası Satranç Turnuvası / Ataşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Gençlik Kupası Satranç Turnuvası / Sultanbeyli
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Vakıfbank Spor Kulübü 1. Satranç Turnuvası
7 YAŞ  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
8 YAŞ  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
9 YAŞ  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
10 YAŞ  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Şirinevler Mehmet Şen İlkokulu Bahçelievler İlkokullararası Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Bulgaristan Göçmenleri Derneği 19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
    Özel Alman Lisesi 21. Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Gençlik Kupası Satranç Turnuvası / Güngören
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Avcılar
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Silivri
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Kartal
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    İstanbul Atatürk Anadolu Lisesi Ayhan Suskun 1. Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Nihat Erim İlkokulu 3. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Corporate Games (Kurumsal Oyunlar) 8. Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   
    2. MEF Bahçeşehir Dayanışma Satranç Turnuvası
Piyonlar (2010lar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Atlar (2009lar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Filler (2007-2008ler)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Kaleler (2005-2006lar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    İstanbul Lisesi 17. Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Özel Topkapı Anaokulu Ve İlköğretim Okulu Satranç Turnuvası
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
1. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Körleme Satranç Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Haydarpaşa Lisesi Spor Kulübü Gençler Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Çengelköy İlkokulu 6. Geleneksel Şah & Mat Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Eyüp Belediyesi 19 Mayıs Haliç Satranç Turnuvası 2017
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Sarıyer (Minikler)
Minikler (1-2. Sınıflar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Minikler (3-4. Sınıflar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    9. Geleneksel Sancaktepe Gelişimin Merkezi Satranç Turnuvası
Minikler (1-2. Sınıflar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Küçükler (3-4. Sınıflar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Ümitler (5-6. sınıflar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Yıldızlar (7-8. Sınıflar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Gençler (9-10-11-12. Sınıflar)  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Sultanbeyli
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Beykoz
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017 Anneler Günü Satranç Turnuvası / Bakırköy
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 Anneler Günü Satranç Turnuvası / Büyükçekmece
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Torium AVM-BESEM UKD 2.Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    FMV Işık Okulları 12. Satranç Takım Yarışması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
    FMV Işık Okulları Üniversiteliler Uluslararası 12. Satranç Takım Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Sabancı 50. Yıl Anadolu Lisesi Avcılar İlçesi Liseler Arası Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Pendik
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Bahçelievler
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    7. Çekmeköy Belediyesi İlçe MEM Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu Ve İlkokulu Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    Ataşehir İlçesi Okullararası Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Beylikdüzü Final Okulları Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Final - Küçükler
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Acıbadem Koleji Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    3. Maltepe İlçesi Gülensu İlkokulu Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    KORUNCUK 6. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       
    Atacan 5. Dostluk Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Final-Yıldızlar
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    Gökkuşağı Koleji Bahçelievler 2. Anaokulları Satranç Şenliği
2011ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
2012ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Adalar
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Heybeliada
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    İstanbul Arel Üniversitesi Üniversitelerarası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Büyükada
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Ulusal Egemenlik Kupası / Bahçelievler
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Özel Bahçeşehir Okulları İlk Hamle Anaokulları 2. Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Ulusal Egemenlik Kupası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    Ulusal Egemenlik Kupası / Tuzla
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Ulusal Egemenlik Kupası / Arnavutköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Ulusal Egemenlik Kupası / Beylikdüzü
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Ulusal Egemenlik Kupası / Kadıköy
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Ulusal Egemenlik Kupası / Ataşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Ulusal Egemenlik Kupası / Sultanbeyli
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Ulusal Egemenlik Kupası / Esenyurt
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Ulusal Egemenlik Kupası / Silivri
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Adalar (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Çekmeköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Sarıyer
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    FMV Işık Anaokulları 8. Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    2016-2017 İstanbul Kulüpler Birinciliği
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       
    2016-2017 İstanbul Kulüpler Birinciliği / Avrupa
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   ELO Raporu
    2016-2017 İstanbul Kulüpler Birinciliği / Anadolu
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   ELO Raporu
    MEF Okulları 3. Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Sev Satranç Günü 1. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Yıldırım Satranç İlçe Birincilikleri / Beyoğlu
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    Mef Okulları 3. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Kadıköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Çatalca
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Eyüp
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Fatih Eminönü
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Üsküdar Çengelköy
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Zeytinburnu
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bahçelievler - Haznedar
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Özel Kültür Fen Lisesi Ortaokullararası Bireysel Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Üsküdar (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Fatih Fındıkzade
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Üsküdar Çınaraltı
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Üsküdar Havuzbaşı
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bahçelievler Şirinevler
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Torium AVM - BESEM UKD Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Liselerarası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Darüşşafaka Eğitim Kurumları 5. Geleneksel Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Fatih
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Güngören
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       Geçici Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Ataşehir Batı
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Avcılar
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Beykoz Kanlıca
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Esenler
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Kadıköy
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bahçelievler - Merkez
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Beyoğlu - Gümüşsuyu (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Tuzla - Şelale
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bahçelievler Çobançeşme
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bakırköy - Zuhuratbaba
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Ataşehir Doğu
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Beykoz Paşabahçe
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bahçelievler Yenibosna
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul Şube 2017 Bahar Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Büyükçekmece
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bahçelievler Kocasinan
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bahçelievler Mevlana
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bahçelievler Siyavuşpaşa
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Sarıyer İstinye
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Sarıyer Tarabya
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Sancaktepe
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    ÇHGM 6. Türkiye Şampiyonası Satranç Turnuvası İstanbul Seçmeleri
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    Nejat Sabuncu İlkokulu 3. Okullararası Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Arnavutköy
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Çekmeköy Merkez
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Kağıthane Seyrantepe
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Sarıyer Emirgan
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Silivri Mimar Sinan
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Tuzla - Marina
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bakırköy (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Silivri Piri Mehmet Paşa
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Silivri Kalepark
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Çekmeköy Taşdelen
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Kağıthane Yeşilce
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Kıraç Okulları 4. Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    Eryetiş-Balkanlar Eğitim Kurumları Ödüllü 1. Mavi Çınar SatrançTurnuvası
3. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
4. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
5. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    7. Osman Şahin Görme Engelliler Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2016-17 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri / Tuzla
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017 Beylikdüzü Belediyesi Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Beşiktaş
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Küçükçekmece
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Maltepe
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Pendik
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Sultanbeyli Çamlık
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Sultangazi Cumhuriyet
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Şile
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Şişli
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Büyükçekmece (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bağcılar Güneşli
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Beyoğlu
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bağcılar İnönü
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Tüketici Koruma Haftası 1. Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Sultanbeyli Gölet
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Sultangazi Habibler
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Bakırköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Kadıköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Yıldırım Satranç İlçe Birincilikleri / Tuzla
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bakırköy Florya
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Başakşehir
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Esenyurt Haramidere
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Gaziosmanpaşa
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Kartal Dragos
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Sancaktepe
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Ümraniye
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Beyoğlu - Galata (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Ata Holding Kurumiçi I. Hızlı Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Çatalca
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama   Kategori Ödülleri
    Carrefoursa Haramidere AVM 13. Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bakırköy İncirli
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Esenyurt Merkez
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Kartal Yakacık
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    IV. İstanbul Tabip Odası 14 Mart Bireysel Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016-17 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri / Eyüp
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    İSD Demir Büyüközkaya Anma Rapid ELO Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Çıra Cafe 1. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Özel Sezin Okulları Takım Satranç Turnuvası
Sporcular  Eşlendirme/Sonuçlar    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Güngören
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bayrampaşa Kartaltepe
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Beylikdüzü
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Büyükçekmece Kumburgaz
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Kartal (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Beyoğlu - Yeşilçam (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    Rings AVM & Borhan ChessMaster 7.Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Bayrampaşa Merkez
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası / Büyükçekmece Tepecik
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    Tuzla Fen Koleji 2. Satranç Turnuvası
1.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
2.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
3.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
4.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
5.Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    2017 İstanbul Takımlar Dostluk Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2017 Kadınlar Satranç Birinciliği / Esenyurt
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Biltes Koleji Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / Final
Minikler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Minikler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Küçükler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Küçükler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Yıldızlar-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Gençler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Gençler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Tuzla
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2017 Kadınlar Satranç Birinciliği / İstanbul
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Avcılar
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    Eyüboğlu Eğitim Kurumları 26. Dostluk Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Beşiktaş Belediyesi Uğur Mumcu Anma 3. Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
    2017 Kadınlar Satranç Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    MG Fen Bilimleri Etüt Merkezi Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / 1. Bölge
Minikler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Minikler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Küçükler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Yıldızlar-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Gençler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / 2. Bölge
Minikler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Minikler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Küçükler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Küçükler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Yıldızlar-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Yıldızlar-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Gençler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Gençler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    2016-2017 İstanbul Okul Sporları Satranç Birinciliği / 3. Bölge
Minikler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Minikler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Küçükler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Yıldızlar-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Gençler-Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
Gençler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    2017 İstanbul Emektarlar Satranç İl Birinciliği
Emektarlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
Kıdemli Emektarlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Bakırköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2016-2017 İstanbul İl Birinciliği / Final
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    İBB Görme Engelliler Arası Amatör Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    2016-17 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri / Zeytinburnu
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    
    2017 İstanbul Yıldırım Satranç İlçe Birincilikleri
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur