Küçükçekmece Okulları Satranç Turnuvası
Mini Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   
    KSM 28. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Silivri AVM Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016-2017 İstanbul Yıldızlar Satranç İl Birinciliği
13 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
13 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
14 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
15 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
15 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
16 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
17 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
18 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    İSD-Şişli Belediyesi İsmet İnönü ELO Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Geçici Sıralama   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
PGN  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    
    2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Final
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Özel Oğuzkaan Okulları 25. Yıl Satranç Turnuvası
Ortaokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Liseler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Asil Okulları Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Ümraniye İlçe Okulları Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    KSM 27. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Carrefoursa Haramidere AVM 12. Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    Saint Benoit Fransız Lisesi Ata`yı Anma Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016-2017 İstanbul İl Birinciliği / Avrupa Yakası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    MEV Koleji Özel Büyükçekmece Okulları 2. Satranç Ve Hoşgörü Turnuvası
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Vezirler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Silivri
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016-2017 İstanbul İl Birinciliği / Anadolu Yakası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Rings AVM & Borhan ChessMaster 6.Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    KSM 26. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Capacity AVM 3. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Üsküdar
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    TORIUM AVM - BESEM Başöğretmen Atatürk`ü Anma Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
D Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Ataşehir (7-10-11-12 Yaş)
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Ataşehir (8-9 Yaş)
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Sultanbeyli
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Maltepe
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Üsküdar
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    KSM 25. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Bakırköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Beylikdüzü
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Büyükçekmece
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    İski Kurumiçi Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Bahçeşehir
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Arnavutköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Ataşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Sıralama
    İSD İlhan Arif Sezer Anma 3. Rapid ELO Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Kartal
Rating Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Atatürk Kupası Satranç Turnuvası / Avcılar
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Bahçelievler
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Küçükler Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Sultanbeyli
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Arnavutköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Maltepe
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Tuzla
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Bakırköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Beylikdüzü
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Fatih
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Büyükçekmece
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası / Esenyurt
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama
    2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Bahçelievler
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Beyoğlu İlçesi Tarhan Koleji 1. Liselerarası Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Derin Beyin Eğitim Kurumları Satranç Turnuvası
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Vezirler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Küçükler İl Birinciliği / Kartal
7 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
7 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
8 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
9 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
11 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
12 Genel  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Amatör Spor Haftası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada VI. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Hayri Özbilen Anma 3. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    İSD Ahmet Tevfik Yücesoy Yıldırım Anı Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması
    Carrefoursa Haramidere AVM 11. Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Rings AVM & Borhan ChessMaster 5.Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    KSM 24. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Ataşehir
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2017 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Silivri
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
    KSM 23. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Yıldırım Satranç İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur  10.Tur  11.Tur    Final Sıralaması
    3. Uluslararası İstanbul Açık Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
U-12 Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
U-10 Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
U-8 Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    30 Ağustos Zafer Kupası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Hızlı Satranç İl Birinciliği
Açık  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    IX. Geleneksel Maltepe Park Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   Kategori Ödülleri
    Beylikdüzü Migros AVM 2. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    İstanbul Temmuz ELO Satranç Turnuvası
ELO Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
Hızlı ELO  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
12 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Capitol AVM Babalar Günü Satranç Turnuvası 2016
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Babalar Günü Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    KSM 22. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    KSM Anaokulları Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur    
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Tuzla
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    Starcity AVM Satranç Turnuvası
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
8 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
10 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Galatasaray Lisesi 6. Mekteb-i Sultani Takım Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    KSM 21. Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    Terakki Vakfı Özel Şişli Terakki İlkokulu Ve Ortaokulu 25. Geleneksel Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Vezirler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Şahlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Çengelköy İlkokulu 5. Geleneksel Şah & Mat Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    Corporate Games (Kurumsal Oyunlar) 7. Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama      Çapraz Tablo
    Carrefoursa Haramidere AVM 10. Satranç Turnuvası
9 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Küçük Şeyler Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Çekmeköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Sancaktepe
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Fatih
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    İstanbul Lisesi 16. Liselerarası Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
    Özel Ay Koleji Satranç Turnuvası
Anaokulları-Pazar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       
Anaokulları-Cts  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Capacity AVM 2. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    Şirinevler Mehmet Şen İlkokulu Bahçelievler İlkokullararası Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    Küçükçekmece Belediyesi Fetih Kupası Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
PGN  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    
    Maltepe İlçesi Gülensu İlkokulu 2. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Üsküdar
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Beylikdüzü
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Maltepe
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    1. MEF Bahçeşehir Dayanışma Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    İ.T.Ü. GVO Beylerbeyi Özel İlkokulu Ve Ortaokulu 3. Satranç Turnuvası
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur    
2009lar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
2008ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
2007ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
2006lar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
2005ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
2004ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
2002-2003ler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Bahçeşehir Spor Olimpiyatları Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur       Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    KSM 19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Arnavutköy
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Ataşehir İlçe Okullararası Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    FMV Işık Okulları 11.Satranç Takım Yarışması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo   ELO Raporu
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
Üniversiteler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    8. Geleneksel Sancaktepe Gelişimin Merkezi Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Avcılar
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Büyükçekmece
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Okyanus Kolejleri VII. Kampüslerarası Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Nihat Erim İlkokulu 2. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    KORUNCUK 5. Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   Masa Derc.
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2016 İstanbul Anneler Günü Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Kadıköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    EDA İstanbul Koleji Okullararası 2. Takım Satranç Turnuvası
İlkokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
Ortaokul-Liseler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.   Çapraz Tablo
    Mektebim Bahçeşehir Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    6. Çekmeköy Belediyesi İlçe MEM Alemdar Çatalmeşe Ortaokulu Ve İlkokulu Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Kartal
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Bahçelievler
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Özel Gökkuşağı Koleji Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Bahçelievler
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Eyüp
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
    Özel Bahçeşehir Okulları İlk Hamle Anaokulları Satranç Şenliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    23 Nisan ELO Satranç Turnuvası
ELO Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama   ELO Raporu   PGN
Hızlı ELO Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   PGN
12 Yaşaltı Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması
    MARINTURK 23 Nisan Ödüllü Satranç Turnuvası
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Kadıköy 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı UKD Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    Kuyumcukent AVM 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası
Anaokulları-Beyaz  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
Anaokulları-Kırmızı  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
Mini Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Kağıthane
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Kartal Belediyesi 23 Nisan Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Raiting  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Gökkuşağı Koleji-Bahçelievler 1. Satranç Turnuvası
Anaokulları  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
İlkokullar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Üniversiteler Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    FMV Işık Anaokulları 7. Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    İstanbul Barosu Hamle Sırası Savunmada V. Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Sıralama   Çapraz Tablo
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Avcılar
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    6. Bilfen Satranç Turnuvası - Anadolu Yakası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Vezirler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Mevlana İlkokulu 2. Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Esenyurt
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Sarıyer
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Doğa Okulları Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
    2016 Fen Bilimleri Dershanesi Üniversite Hazırlık Öğrencileri Arası Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    Atacan 4. Dostluk Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    Özel Kültür Fen Lisesi Ortaokullararası Bireysel Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Final - Küçükler
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Final - Yıldızlar
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Kulüpler Birinciliği
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    6. Bilfen Satranç Turnuvası - Avrupa Yakası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Vezirler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Carrefoursa Haramidere AVM 9. Satranç Turnuvası
9 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Adalar
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    MEF Okulları 2. Anaokulları Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur    
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Kadıköy-Uğur
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    Mef Okulları 2. Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Güngören
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Heybeliada
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Büyükada
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Bakırköy
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Özel Okan Anaokulu - İlkokulu 1. Dostluk Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur    
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Arnavutköy
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Başakşehir
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Sultanbeyli
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Ümraniye
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Kıraç Okulları 3. Satranç Şöleni
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Silivri
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Geçici Takım Sıralaması   
    Tuzla Fen Koleji 1. Satranç Turnuvası
Piyonlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Atlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Filler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Kaleler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Darüşşafaka Eğitim Kurumları 4. Geleneksel Satranç Turnuvası
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Avcılar
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Çekmeköy-Merkez
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Fatih
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Büyükçekmece-Beyaz
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Büyükçekmece (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Çekmeköy-Taşdelen
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Şişli
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu
    2016 Çapa Kupası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Zeytinburnu
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    İSD Jirayr Ohanyan Çakır Anma Hızlı Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Esenyurt
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu   Kategori Ödülleri
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bağcılar-Meydan
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Çekmeköy-Beykoz
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Eyüp
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Çekmeköy (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    Özel Efdal İlkokulu Satranç Turnuvası
1. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
2. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
3. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
4. Sınıflar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Kadıköy-Merkez
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bağcılar-İnönü
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Körleme Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bakırköy İncirli (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bağcılar-Güneşli
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Kağıthane
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Maltepe-Sarı
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bakırköy Merkez (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Maltepe-Mor
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bahçelievler
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Beylikdüzü
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Küçükçekmece
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Maltepe-Mavi
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Maltepe (Yıldızlar)
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bayrampaşa
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    İSD Prof. Dr. Coşkun Külür Anma Yıldırım Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur  9.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bakırköy-Florya
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Büyükçekmece-Turuncu
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Kartal
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Gaziosmanpaşa (Yıldızlar)
Sporcular  Eşlendirme/Sonuçlar    Final Sıralaması   Çapraz Tablo
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Üsküdar-Merkez
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Büyükçekmece-Lacivert
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Üsküdar-Çengelköy
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    Sankt Georg Avusturya Lisesi ve Ticaret Okulu Liselerarası Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   Masa Derc.
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Beşiktaş
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Gaziosmanpaşa-Kırmızı
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Gaziosmanpaşa-Beyaz
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Pendik
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Şişli
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    TORIUM AVM-BESEM Sevgililer Günü Satranç Turnuvası 2016
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Kadınlar İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   PGN
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Güngören
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Ataşehir
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Esenler
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    Beşiktaş Belediyesi Uğur Mumcu Anma Satranç Turnuvası 2016
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
C Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur  8.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Tuzla
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Silivri
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Geçici Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Bakırköy
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri
    2015-2016 GSM İstanbul Okul Sporları Birincilği / Anadolu
Minikler-Erkekler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Minikler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Küçükler-Erkekler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Küçükler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar-Erkekler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Yıldızlar-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
Gençler-Erkekler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
Gençler-Kızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur       
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bakırköy-Mavi
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Bakırköy-Yeşil
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası / Esenyurt
Takımlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Geçici Takım Sıralaması   
    Eyüboğlu Eğitim Kurumları 25. Dostluk Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Kadıköy
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Kategori Ödülleri
    Carrefoursa Haramidere AVM 8. Satranç Turnuvası
9 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
14 Yaşaltı  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur  7.Tur    Final Sıralaması
    2. İlhan Arif Sezer Rapid ELO Satranç Turnuvası
A Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
B Kategorisi  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Büyükçekmece
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Final Sıralaması   Çapraz Tablo   ELO Raporu   Kategori Ödülleri   PGN
    Nejat Sabuncu İlkokulu 2. Okullararası Satranç Turnuvası
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Ümitler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması   
    Görme Engelliler Kurumiçi Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    
    2015-2016 İstanbul İlçe Okul Spor Şenlikleri Turnuvası / Tuzla
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur    Bireysel Sıralama   Takım Sıralaması      Çapraz Tablo
    2016 Küçükçekmece İlçesi Okullararası Satranç Turnuvası
Mini Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Minikler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Küçükler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Yıldızlar  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
Gençler  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Takım Sıralaması   
    2016 İstanbul Emektarlar İl Birinciliği
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   ELO Raporu
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası / Beylikdüzü
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur    Final Sıralaması   Kategori Ödülleri   PGN
    2016 İstanbul İlçe Birincilikleri Satranç Turnuvası
Sporcular  1.Tur  2.Tur  3.Tur  4.Tur  5.Tur  6.Tur